Gratis adviesgesprek aanvragen

Klantenreviews

Wij hebben een groot aantal tevreden klanten!

Samenwerkingspartners

Vacature Verkoopadviseur

Ben je gedreven en is verkopen je tweede natuur? Heb je een passie voor duurzaamheid in de bouw? Hou jij van verschillende klantcontacten en kun jij het verschil maken? Dan ben jij degene die wij zoeken!

Functieomschrijving

BEVO Isolaties & Duurzaamheid  is een snelgroeiende organisatie welke zich in hoofdzaak bezighoudt met het verduurzamen van woningen en bedrijfspanden in Noord-Nederland. Als verkoopadviseur van BEVO isolaties & Duurzaamheid bezoek je onze klanten en verzorg je na een uitgebreid onderzoek een advies met bijbehorende offerte op maat.

Je onderbouwt je bevindingen bij de klant en geeft duidelijk aan welk materiaal geschikt is voor deze woning en vertaalt dit in een offerte op maat. Je bent in staat om de voordelen van na-isolatie uit te leggen en hebt de commerciële kwaliteiten om een offerte om te zetten in een opdracht. Je kunt je inleven in de klant en begrijpt hoe iemand een aankoopbeslissing neemt.

Ons team van verkoopadviseurs is medeverantwoordelijk voor de successen van BEVO Isolaties & Duurzaamheid en communiceert helder met collega’s van de binnendienst. Je begrijpt wat het is om verantwoordelijkheid/zelfstandigheid te dragen.

Wat vragen wij?

 • Je beschikt minimaal over een afgeronde MBO-opleiding en hebt ervaring met sales en bouw.
 • Je bent een commercieel talent en je wilt je graag verder ontwikkelen
 • Je bent stressbestendig
 • Je kunt zelfstandig werken
 • Je hebt geen 9-5 mentaliteit
 • Je past binnen ons team
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs

Wat bieden wij?

 • Interne opleiding binnen BEVO Isolatie & Duurzaamheid.
 • Vast dienstverband, met een passende beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden.
 • Werken in een snelgroeiende organisatie waar ruimte is voor persoonlijke groei
 • Een team waarin samenwerking, plezier maar ook resultaat centraal staan
 • Eigen verantwoordelijkheid/zelfstandig werken
 • Auto van de zaak.

Interesse?

Stuur dan een email met je gegevens naar klantenservice@bevoisolaties.nl t.a.v. de heer T. Niemeijer. Ook is het mogelijk contact op te nemen via het volgende telefoonnummer:

0599 -820 389

www.bevoisolaties.nl